SANTEK MEDİKAL KOZMETİK ÜRÜN DAN YAZ DON VE BİL HİZ SAN TİC İTH İHR LTD ŞTİ için sizin verdiğiniz bilgilerin korunması ve gizliliği büyük önem taşımaktadır. SANTEK , Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. SANTEK bilgisayarlarında toplanan bu bilgileri posta, e-posta veya mobil iletişim için kullanmaktadır. SANTEK üyelik formları ile topladığı bilgileri sözkonusu üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla ticari veya ticari olmayan hiçbir amaçla paylaşmamaktadır. Her zaman kişisel veri kaydınızı kısmen veya tamamen sildirme hakkına sahipsiniz. Siz istekli olduğunuz sürece kişisel bilgileriniz tarafımızdan saklanmaktadır.

Tüm veriler, yetkisiz kişilerin kötüye kullanımına ve erişimine karşı yüksek güvenlik seviyesiyle çalışan sunuculara kaydedilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biosoapy.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin biosoapy.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.