Biosoapy

2002 yılında kurulan firmamız Santek Medikal Kozmetik Ürünleri Danışmanlık Yazılım Donanım ve Bilgisayar Hizmetleri San.Tic.İth.İhr.Ltd.Şti, uzun yıllar medikal ve tıbbi cihaz ürünleri üzerine çalıştıktan sonra 2012-2013 yıllarında doğal sabun üretimi hazırlıklarına başladı. Uçucu yağlarda mikroenkapsülasyon teknolojisi kullanımı üzerine yaptığımız Ar-Ge çalışmalarından sonra katlanan tecrübemiz ve bilgi birikimimizle 2013 yılında BIOSOAPY adını verdiğimiz doğal sabunlarımızı üretmeye başladık.

BIOSOAPY, TÜBİTAK/Ar-Ge Projesini başarıyla sonuçlandırarak sabun üretimi  konusunda yenilikçi bir teknik geliştirmiştir. 2017 yılında TÜBİTAK işbirliği ile geliştirdiğimiz ve sabun üretiminde kullandığımız tekniğin TR2015 02530 B numaralı patentine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız, ISO–9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO–22716:2007 GMP İyi Üretim Uygulamaları Belgesi’ne sahip olmakla birlikte, üretimde kullanılan hammaddelerin ve üretilen sabunların kontrollerini kalite standartlarına göre gerçekleştirmektedir.

Marka olarak ana hedefimiz doğanın bizlere kendiliğinden tanıdığı sağlığı ve güzelliği katkı maddeleriyle kirletmeden sizlere sunmak. Doğuştan saygı gösterilmesi gereken çevre ve insan sağlığı, hızlanan dünyada artık ne yazık ki çoğu kişinin ve kurumun önceliği değil. Ancak güvenilir bir cilt bakımı adına üretim yapan biz BIOSOAPY ekibi için kesinlikle bir öncelik! Bu ilkeyle yürüyen firmamız BIOSOAPY markasıyla, tecrübeli ekibi ve devam eden AR-GE faaliyetleriyle kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

BIOSOAPY markası, adından da anlaşıldığı üzere cilde verdiği yararı doğallıktan alan; alkol, paraben, esans, renklendirici, SLS, SLES ve hayvansal yağ içermeyen fonksiyonel sabunlar içerir. Kimyasallara boğulan yaşamımızda sabun kullanımının, bizleri geçmişin temizliğine ve doğallığına götüren, güven ve huzur veren bir deneyim olması gerektiğine inanıyoruz. Her bir sabun kalıbını sadece cildi beslemesi ve rahatsızlıklarına destek olması için değil, aynı zamanda canlı bir ruh hali uyandırması, zihne ve bedene zindelik hissi vermesi için de üretiyoruz. Benzersiz şifalarla dolu aromatik yağların ve doğal bileşenlerin ideal karışımını sabunlarımızda kullanarak cildinize ihtiyacı olan katkısız bakımı sunuyoruz.

 “Güzel ve sağlıklı bir cilde, ışıldayan saçlara sahip olmanın yolu kaliteli bir yaşam tarzından geçmektedir.” ilkesiyle oluşturulan markamız, bu kaliteyi size doğadan gelen güzelliği sunarak sağlamaya devam edecektir.

Biosoapy ile tanışın sağlıklı kalın