Biosoapy

Firmamız; 2002 yılında San Medikal şahıs firması olarak kuruldu. 2006 yılında Santek Medikal Ltd  şirketi olarak yapılandı. 2012-2013  ARGE (uçucu yağlarda  mikroenkapsülasyon) çalışmaları yaptı. 2013 yılında doğal sabun üretimi başladı. 2016 yılından bu yana Santek Medikal Kozmetik Ürünleri  olarak  faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız 2012 yılında doğal sabun üretimi için araştırma geliştirme faaliyetlerine başlayarak bu süreç içerisinde edinmiş olduğu tüm bilgi birikimini, tecrübesini birleştirerek 2013 yılında BIOSOAPY markasıyla doğal sabun üretimine başladı.

Marka olarak hedefimiz doğallığı ön planda tutarak, sağlıklı yaşamı sizlere sunmak. Hem çevre hem insan sağlığını korumak bizim vazgeçilmez görevimizdir. Doğallığı ve sağlığı ilke edinen firmamız BIOSOAPY markasıyla, tecrübeli çalışanlarıyla AR-GE faaliyetlerine devam ederek ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaktadır.

İnsan sağlığına odaklanan ve TÜBİTAK  Ar-Ge Projesini başarıyla sonuçlandırarak,  sabun üretimi  konusunda yenilikçi bir teknik geliştirmiştir. 2017 yılında  TÜBİTAK işbirliği ile geliştirdiği  ve sabunda kullandığı teknik ile TR2015 02530 B nolu patent sahibidir.

BIOSOAPY markalı doğal sabun üreten firmamızın ISO–9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO–22716:2007 GMP İyi Üretim Uygulamaları Belgesi bulunmakta; üretiminde kullanılan hammaddeler ve üretilen sabunların analiz ve kontrolleri kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

BIOSOAPY adından da anlaşılacağı gibi tamamen doğal hammaddelerle üretilmiş, içerisinde herhangi bir katkı maddesi, alkol, sentetik madde ve renklendirici barındırmayan el yapımı bir sabundur. Ürünlerimiz içerdiği doğal bitkisel aromatik yağlardan dolayı sadece cildimiz için değil, aynı zamanda saçlarımız için de iyi bir aromaterapidir.

“Güzel ve sağlıklı bir cilde, ışıldayan saçlara sahip olmanın yolu kaliteli bir yaşam tarzından geçmektedir” ilkesiyle oluşturulan bu marka; size doğadan gelen güzelliği sunarak kalitenin ve güvenin merkezi olmaya devam edecektir

Biosoapy ile tanışın sağlıklı kalın